Lēcu kopšanas līdzekļi

OptiSports piedāvā lēcu kopšanas līdzekļus no Microclair - lēcu tīrīšanas eksperts.

 

Microclair International, jau vairāk kā 20 gadus izstrādā un ražo augstākās kvalitātes aksesuārus optikas tirgum, nodrošinot skaidru redzamību. Visi tīrīšanas produkti tiek iztrādāti un ražoti Kanādā.

Pašlaik ir izstrādāts jaunas paaudzes augstas kvalitātes tīrīšanas līdzekļi speciāli sporta brillēm Microclair Sports vārdu, kas piedāvā:

1. Anti-fog Treatment - pretsvīšanas pārklājums, pielietojams visiem lēcu veidiem pārklājumiem, ieskaitot high-tech antireflektivās un super hidropfobās lēcas, binokļiem, tālskatiem un optiskiem tēmekļiem.
2. Hydrophobic Treatment - ir tehniski uzlabots ūdensnecaurlaidīgs risinājums, kas attīra lēcas, nodrošinot speciālu hidrofobu pārklājumu. Pielietojams visu tipu lēcam un pārklājumiem, ieskaitot polikarbonātu. Nav ieteicams lēcam ar spoguļ un irīdija pārklājumu.
3. Lens Cleaner Microclair laboratorijā testēta un adoptēta vadošiem briļļu tirgotājiem un profesionāļiem visā pasaulē. Satur minimālu alkohola daudzumu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes tīrīšanu.
4. Anti-fog Sport Kit - komplekts, kurā ietilpst Anti-fog 15ml pudelīte, Streak-free ( bez švīku, skrāpējumu) lēcu tīrīšanas lupatiņa, jostas maciņs.
5. Streak-free Lens Cloth - bez švīku, skrāpejumu tīrīšanas lupatiņa. Augstākās kvlitātes mikrošķiedras lupatiņa 18x20cm, ražota Japānā.
6. AQUA Anti-fog Treatment - pretsvīšanas parklājums speciāli daivinga un snurkelēšanas maskām.

 

Anti-fog pārklājuma lietošanas video.

Microclair lēcu kopšanas līdzekļi